Personeel

Ons bekwame span

Die onderwysers by ons skool vorm ‘n toegewyde en dinamiese span wat daartoe verbind is om ‘n omgewing van leer en groei te bevorder. Elke opvoeder bring ‘n magdom kennis, uiteenlopende onderrigstyle en ‘n passie vir hul vakke, wat ‘n ryk, innemende kurrikulum vir studente skep. Saam werk hulle nou saam om mekaar te ondersteun, beste praktyke te deel en voortdurend hul onderrigmetodes te verbeter. Hierdie samehangende spangees strek verder as die klaskamer, met onderwysers wat aktief deelneem aan buitemuurse aktiwiteite, mentorprogramme en gemeenskapsgeleenthede, alles wat daarop gemik is om afgeronde, selfversekerde en bekwame studente te koester.

"Dit is goed om kinders te leer tel, maar om hulle te leer wat tel, is die beste."

Hoof & Adjunkhoof

3
Mnr.
Sakkie Matthee
Waarnemende Skoolhoof
60
Mnr.
Pieter Klindt
Waarnemende Onderhoof

ADMINISTRATIEWE BEAMPTES

3
Lizeth van Vuuren Finansies
12
Janet Kleynhans Administrasie
64
Marinda Walkerley Sekretaresse
63
Marie Pieterse Klerebank & Invorderings
4
Benita Jacobs Bemarking & Fondswerwing

GRAAD 1

36
Heléne Moore Gr 1A (Graadhoof)
25
Lauraine Schultz Gr 1B
18
Almari Kritzinger Gr 1D
44
Lizel Derks Gr 1C
43
Darien Meiring Gr 1E

GRAAD 2

30
Izél van Deventer Gr 2A (Graadhoof)
38
Christine de Wet Gr 2B
33
Wilmarié Vorster Gr 2C
26
Cornelle Jordaan Gr 2D
41
Alida Greyling Gr 2E

GRAAD 3

27
Elsie Haasbroek Gr 3A (Graadhoof)
52
Jacqueline Muir Gr 3B
16
Janinke Du Plessis Gr 3C
19
Karien van Coller Gr 3D
37
Grethe Simkin Gr 3E

GRAAD 4

14
Marné Jansen van Rensburg Gr 4A
50
Elizna Pretorius Gr 4B (Graadhoof)
54
Tian Beneckhé Gr 4C
8
Yolandi du Plessis Gr 4D

GRAAD 5

46
Hanno Joubert Gr 5A
42
Irene Pretorius Gr 5B (Graadhoof)
17
Ria Human Gr 5C
57
Tiaan Louw Gr 5D
58
Joanette Douglas Wiskunde

GRAAD 6

22
Erika du Toit Gr 6A
24
Clarizé Bonthuys Gr 6B
35
Elsabé Opperman Gr 6C
34
Elmien Marx Gr 6D
56
Paul Aldrich Graadhoof

GRAAD 7

61
Pieter Malan Gr 7A
45
Ruben Maree Gr 7B
59
Nico Venter Gr 7C
47
Lindie Potgieter Gr 7D
31
Sonja Minnaar Natuurwetenskappe

KLEINKLASSIE

55
Isabel Homsek Graad 1 SO
28
HETTA STEYN Graad 2 SO
4
Margaret Olivier Graad 3 SO
29
Elzette Maritz Graad 4 SO
21
Yolandi Kotzé Graad 5 SO
53
Mia Prinsloo Graad 6 SO
20
Alet Opperman Graad 7 SO

REMEDIËRENDE ONDERRIG & ADDISIONEEL

15
Leandré Steyn Remediërende Onderrig
5
Helet van der Merwe Remediërende Onderrig
62
Minette Botha Berader
70
Lynnette Liebenberg Musiek
69
Alba Möller Musiek
51
Erna van der Merwe Musiek
23
Riané van Zyl Sotho
32
Aninka Senekal Kunsklas & Biblioteek
68
Jeanette de Klerk Stimulus Maksima

PREPRIMÊR

65
Marzanne Booyens Skoolhoof
11
Michelle Pretorius Onderwyseres
66
Ilse Nel Onderwyseres
7
Chanell Kotze Onderwyseres
6
Jeanne Louw Onderwyseres
49
Caroline Smith Onderwyseres
67
Margi Marais Sekretaresse
10
Jo-Ann Pietersen Assistent
39
Lehzé Hattingh Assisstent
13
Marizaan Potgieter Assistent
9
Maretha de Kock Assisstent
40
Chrisette Herbst Assistent

TERREIN PERSONEEL

11
Riaan Hefer Terreinopsigter
1
David Maseko
4
Sabata Sefali
2
Freddie Klaas
9
Jonas Nyathi
3
Jan Mongale
8
Henry Mosieleng
10
Piet Links
7
Nellie Wittes
6
Rosy Rantoetse
5
Esther Skosana
placeholder.png
Joan

Baie dankie aan Northridge Mall vir ons pragtige hempies asook SunFire vir die foto’s!