Onderwysers

HOOF & ADJUNKHOOF

Mnr. Jaco Kotzé
Skoolhoof

Mnr. Sakkie Matthee
Adjunkhoof

ADMINISTRATIEWE BEAMPTES

Marinda Walkerley

Sekretaresse

Lizeth van Vuuren

Finansies

Janet Kleynhans

Administrasie

Marie Pieterse

Klerebank & Invorderings

Benita Jacobs

Bemarking & Fondswerwing

Pieter Malan

DigiTV

GRAAD 1

Heléne Moore

Gr 1A

Lauraine Schultz

Gr 1B (Graadhoof)

Maudé Roeloffze

Gr 1C

Louise Vivier

Gr 1D

Jollie Aldrich

Gr 1E

GRAAD 2

Izél van Deventer

Gr 2A (Graadhoof)

Cornelle Jordaan

Gr 2D

Mariaan Hugo

Gr 2B

Alida Greyling

Gr 2E

Almari Kritzinger

Gr 2C

Darien Meiring

Gr 2F

GRAAD 3

Elsie Haasbroek

Gr 3A (Graadhoof)

Karien van Coller

Gr 3D

Jacqueline Muir

Gr 3B

Grethe Simkin

Gr 3E

Elizna Pretorius

Gr 3C

GRAAD 4

Clarizé Bonthuys

Gr 4A

Steph Keyser

Gr 4B

Chris Smit

Gr 4C

Jarine Conradie

Gr 4D (Graadhoof)

Alba Möller

Gr 4E (Musiek)

GRAAD 5

Ruben Maree

Gr 5A

Irene du Preez

Gr 5B

Ria Human

Gr 5C

Pieter Potgieter

Gr 5D

Hannerie Kotzé

Gr 5E (Graadhoof)

Pieter Klindt

Wiskunde (Sporthoof)

GRAAD 6

Erika du Toit

Gr 6A

Paul Aldrich

Gr 6B

Lee-Ann Viljoen

Gr 6C

Ruben Coetsee

Gr 6D

Lynnette Liebenberg

Gr 6E (Musiek)

Wilna Nel

Gr 6 (Graadhoof)

GRAAD 7

Antonette de Klerk

Gr 7A

Matthew Hardenberg

Gr 7B

Nico Venter

Gr 7C

Lindie Potgieter

Gr 7D

Sonja Minnaar

Graadhoof

KLEINKLASSIE

Isabel Homsek

Graad 1 & 2 SO

Margaret Olivier

Graad 3 SO

Hetta Steyn

Graad 4 SO

Nicolene Brand

Graad 5 SO

Alet Opperman

Graad 6 SO

Elzette Maritz

Graad 7 SO

REMEDIËRENDE ONDERRIG & ADDISIONELE HULP

Joanette Douglas

Remediërende Onderrig

Leandré Steyn

Remediërende Onderrig

Aninka Senekal

Kunsklas & Biblioteek

Erna van der Merwe

Musiek

Jeanette de Klerk

Stimulus Maksima

TERREIN PERSONEEL

Riaan Hefer

Terreinopsigter

David Maseko

Sabata Sefali

Freddie Klaas

Selinah April

Jan Mongale

Henry Mosieleng

Cynthia Pule

Dorah Nyathi

Jonas Nyathi

PREPRIMÊR

Marzanne Booyens

Skoolhoof

Charlotte Horak

Onderwyseres

Ilse Nel

Onderwyseres

Chanell Kotze

Onderwyseres

Jeanne Louw

Onderwyseres

Caroline Smith

Onderwyseres

Margi Marais

Sekretaresse

Jo-Ann Pietersen

Assistent

Lehzé Hattingh

Assistent

Marizaan Potgieter

Assistent

Rosy Rantoetse

Skoonmaker

Esther Skosana

Skoonmaker

Piet Links

Terreinwerker

Afwesig tydens foto’s: 

  • Maretha de Kock 
  • Chiquita Bezuidenthout 

(Hou hierdie blad dop – hul foto’s sal  binnekort geneem word!)